Grzybica

dieta oczyszczająca z suplementami CaliVita

Historie pacjentów

….,,Zanim rozpocznę właściwą kurację leczniczą, wszyscy moi pacjenci przechodzą fundamentalny etap przygotowawczy – gruntowne oczyszczenie z zatruwających organizm pasożytów. Stosuję ParaProteX…
/ … /ParaProteX podawałam z powodzeniem u dzieci i u niemowlęcia (1 roczek) w celu usunięcia pasożytów jelitowych – owsików.
Dawka była odpowiednio mniejsza, a kuracja rozpoczęła się stopniowo od 1 / 4 tabletki…”

Prof. Valeria Szedlak-Vadoc

DOŚWIADCZENIA Z PARAPROTEX

„…połknęłam już jedną buteleczkę Paraprotexu – i gronkowiec się chyba zatrzymał. Serdecznie dziękuje…”

Mariola R.


„…obecnie biorę Paraprotex i nie chce przerywać brania go a kończy mi się i muszę powiedzieć że znaczniej lepiej się czuje obecnie…”

Katarzyna K.

„…PARAPROTEX jest super ale zależy na co. Mój mąż i dziecko mieli kłopoty z czyrakami / ropniami/ na skórze. Lekarze dawali antybiotyk i mówili, że no… taka już ich uroda ale ja nie miałam zamiaru pogodzić sie z tym i zaczęłam szukać informacji w internecie. Znalazłam Paraprotex i zamówiłam od tej pory nie maja juz takich problemów…”

beatrycze

„….Mnie udało się wyleczyć tym specyfikiem. Kuracja trwała 4 miesiące, a do tego dieta zgodna z grupą krwi i efekt murowany…”

kleks

„Siedemnaście lat temu rozpoczęłam poszukiwanie metody na poprawę mojego stanu zdrowia. Bardzo często chorowałam na infekcję górnych dróg oddechowych, anginy i grypy. Z reguły stosowano wtedy leczenie antybiotykowe. Dzięki zmianie diety na makrobiotykę, uzupełnioną w międzyczasie żywieniem zgodnym z grupą krwi, schudłam 10 kg i mój organizm zaczął sobie sam radzić z chorobami. Stosowane antybiotyki doprowadziły jednak do grzybicy w narządach rodnych, na skórze i paznokciach.
Czułam, że muszę pozbyć się tych intruzów. Leczenie zastosowanymi środkami (Nystatyna, Citrosept, Pirolam) nie dawały trwałych efektów. Po wysłuchaniu dwóch wykładów zorganizowanych przez CaliVita International Polska stwierdziłam, że zastosuję proponowane przez nią preparaty. Nawet cena kuracji nie była w stanie mnie zniechęcić, bo wiedziałam już jak ważną sprawą jest pozbycie się czegoś, co żyje moim kosztem. Tak więc przez dwa miesiące zażywałam PARAPROTEX łącznie ze stabilizowanym tlenem – OxyMax. Po zakończonej kuracji byłam rozczarowana – „nic się nie dzieje nowego, może to nie działa?” – myślałam. Jednak zaczęłam analizować swoje różne objawy. Po pierwsze przestałam odczuwać wręcz kompulsywne zapotrzebowanie na słodycze. Uspokoiłam się, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ mam stresującą pracę, w której często dzieje się wiele spraw naraz. Dotychczas miałam w głowie chaos, który przeszkadzał mi w zebraniu myśli i podjęciu decyzji. Korzyści tej przemiany odczułam także w relacjach z rodziną. Stwierdziłam również, że zmienił się wygląd moich paznokci, co świadczy o poprawie ogólnego stanu mojego zdrowia. Odczuwam przypływ energii oraz chęć do życia. Cieszę się, że podjęłam taką decyzję, bo efekty przerosły moje oczekiwania.”

Grażyna Kluz


ODROBACZAMY ZWIERZĘTA, A NIE ODROBACZAMY SIEBIE….

Z racji swojego zawodu, kilkakrotnie przebywałam przez wiele miesięcy w krajach tropikalnych.
Pomimo zachowania niezwykle starannej higieny, odkażania, gotowania wody i potraw, mój Osłabiony organizm „podłapał nieproszonych gości” – ale o tym, że je posiadam, dowiedziałam się dopiero rok temu. Miałam problemy z żołądkiem i jelitem grubym. Jak większość z nas, stosowałam leczenie konwencjonalne: prześwietlenia, badania laboratoryjne, dziesiątki leków – w pierwszym momencie pomagały, ale później było jeszcze gorzej.
Mój stan był tak poważny, że skierowano mnie na operację, na którą się nie zdecydowałam.
Trwało to około 8 lat. Zaczęłam śledzić literaturę propagującą niekonwencjonalne metody leczenia i tak trafiłam w internecie na suplementy CaliVita.
Ponad rok temu po raz pierwszy zastosowałam PARAPROTEX wraz z AC ZYMES, ale tylko jedno opakowanie Zauważyłam, że wiele „pieprzyków” i brodawek, które jakiś czas wcześniej pojawiły mi się na brzuchu, zniknęło.
Co prawda, po pewnym czasie, najprawdopodobniej wskutek reinfekcji od moich zwierząt domowych, znów „podłapałam” jakiś „intruzów”. I tym razem zastosowałam PARAPROTEX, ale właściwie dawkowany, dwa pełne opakowania łącznie z AC ZYMES i OXY MAX.
W trakcie zażywania drugiego opakowania wszystko wróciło do normy. Zniknęła reszta „pieprzyków” i kurzajek. Sypiam bez problemów, jestem spokojniejsza, ale odczułam to dopiero po zakończonej kuracji. Muszę dodać, że oprócz preparatów CaliVita zastosowałam też dietę zgodną z moją grupą krwi. I choć znacznie zeszczuplałam, odzyskałam pełnię sił i energii.
Po ponownej analizie mojej kropli krwi, lekarz stwierdził znaczną poprawę stanu mojego zdrowia. Pomogły mi w tym niewątpliwie suplementy CaliVita i propagowany przez nią zdrowy tryb życia.

Irena Ciechanowska (Zalesie Dolne)


MISTRZYNI BODY FITNESS 2006

Nazywam się Maja Wasilewicz, mam 23 lata, z wykształcenia jestem inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka, instruktorem kulturystyki, trenerem personalnym, czynną zawodniczką fitness.
„Przetestowałam” naprawdę wiele marek suplementów, aż wreszcie trafiłam na ofertę CaliVita i zostałam klubowiczką, z czego jestem bardzo zadowolona.
W CaliVita znalazłam kilka rozwiązań dla siebie jako sportowca, jak również produkty te pomogły mi w walce z wieloletnim problemem – m.in. całorocznym katarem siennym, na który nic nie potrafi li poradzić ”panowie w białych fartuchach”, bezradnie rozkładając ręce, nie ujmując przy tym w żaden sposób moim cierpieniom.

Chciałabym pokrótce przedstawić Państwu te produkty CaliVita, które miałam już przyjemność wypróbować i odczuć ich pozytywne efekty na własnym organizmie:
ParaProteX – Wielki pogromca pasożytów! Atakuje i zwalcza je bezlitośnie bez najmniejszego zastanowienia!